قرار گرفتن در رنک 1 گوگل لذت بخش است اما مسیر رسیدن به این قله تا حد زیادی پیچیده و نیازمند داشتن تخصص است. به همین دلیل اگر به عنوان صاحب یک کسب و کار تخصص کافی در زمینه بهینه سازی وب سایت، تحلیل رقبا و به کار گرفتن استراتژی های پر بازده در زمان مناسب را ندارید یا مهارت های سئو را آموخته اید اما تازه کار هستید و تجربه ندارید، نیاز به مشاوره سئو دارید تا در مسیر درست بهینه سازی سایت قرار بگیرید. در این مطلب با همراه باشید تا بدانید:

  • مشاوره سئو چیست
  • مشاور سئو کیست؟
  • چه کسانی به مشاوره سئو نیاز دارند؟
  • چه زمانی نیاز به مشاوره سئو دارید؟

مشاوره سئو چیست؟

در مشاوره سئو کلیه استراتژی های تحلیلی و تاکتیک های بهینه سازی سایت به شما ارائه می شود تا در پاسخ به جستجوی کاربران، با مرتبط ترین محتوای ارگانیک به کاربران را ارائه داده، گوگل وب سایت شما را معتبر از رقبا تشخیص داده و با افزایش رتبه و نرخ تبدیل، ترافیک سایت شما بیشتر شده و به سودآوری برسید. مشاوره سئو به شدت پیچیده، تخصصی و زمان بر است.
اگر بخواهیم این فرآیند پیچیده را به زبان ساده تر به شما معرفی کنیم باید بگوییم:

مشاوره سئو به زبان ساده استفاده از تجربه و تخصص یک فرد یا شرکت با سابقه برای تعیین مسیر بهینه سازی سایت و انجام کلیه کارهای مربوط به آن است. به این ترتیب که شما یک مشاور حرفه ای سئو استخدام می کنید یا با شرکت معتبر قرارداد همکاری امضا می کنید تا بدانید

  • پر تقاضاترین و در عین حال سودآور ترین کلمه کسب و کار شما کدام است
  • هدف مشتریانتان از سرچ محصول یا خدمات کسب و کارتان چیست؟
  • برای پاسخ دهی به ان ها چه محتوایی باید در سایت درج کنید
  • سایت شما چه ویژگی هایی داشته باشد تا موتور جستجوی گوگل بتواند آن را بدون مشکلی ببیند و آن را درک کند در صورتی که در مقایسه با رقبا محتوای بهتری ارائه کرده باشید، رتبه وب سایت شما را بهبود بخشد.

حتی به زبان ساده هم می توانید دریابید که روند سئو یک سایت خدماتی یا فروشگاهی اصلا ساده نیست.

چه کسانی به مشاوره سئو نیاز دارند؟

به طور کلی دو دسته افراد به مشاوره سئو نیاز دارند
گروه اول افرادی هستند که هیچ تخصصی در زمینه بهینه سازی وب سایت و مراحل انجام آن ندارند، بنابراین سئو وب سایت خود را به دست مشاوران سئو می سپارند و 0 تا 100 پروژه توسط آن ها انجام می شود. توصیه ما به این افراد دریافت خدمات سئو تضمینی است.

گروه دوم افرادی هستند که مهارت های سئو از قبیل seo on page, seo off page و linkbuilding را آموخته اند اما نیاز به راهنمایی دارند تا بداند در هر مرحله از سئو چه استراتژی و چگونه باید استفاده کنند. این گروه می توانند از خدمات پلن سئو رنک یک استفاده کرده و یا مشاوره سئو داخلی و خارجی و تکنیکال را جداگانه دریافت کنند.

چه زمانی نیاز به مشاوره سئو دارید؟

اگر نظر مارا میخواهید، قبل از طراحی سایت…!!!!
بله. این بهترین شرایط است. صحبت کردن با مشاور سئو در این مرحله مزیت های زیر را برای شما به همراه دارد:

  • انتخاب دامنه مناسب
  • انتخاب قالب مناسب کسب و کارتان از نظر ریسپانسو بودن سایت، ux و ساختار محتوای قالب برای استراتژی های on page

به این ترتیب مطمئن خواهید بود که سایت شما زیرساخت های لازم برای سئو را دارد و حین پروسه سئو بسیاری از حل کردن بسیاری از مشکلات فنی در رابطه با قالب سایت پیشگیری کرده اید.
اما در صورتی که سایت خود را از قبل راه اندازی کرده اید نیز می توانید هر زمان تصمیم به بهینه سازی سایت گرفتید،یک مشاور سئو حرفه ای استخدام کنید تا فرایند بهینه سازی وب سایت شما را با توجه به شرایط وب سایت شما بررسی کرده و روند بهینه سازی آن را شروع کند.

مشاور سئو چه خدماتی به شما ارائه می دهد؟( تایپ کنم)

مشاور حرفه ای سئو چه مهارت هایی دارد؟

مهارت های تخصصی

درک کامل و شناخت عملیات های مختلف سئو از جمله
seo on page
seo off page
technical seo
تحلیل رقبا
کار با ابزار های تحلیل و بررسی
شناخت ساختار سایت

مهارت های فردی

مهم ترین مهارت های فردی یک مشاور حرفه ای سئو به شرح زیر است:

تجربه کاری و سابقه فعالیت
تخصص در بهینه سازی سایت بیشتر از کسب مهارت و دانش نیازمند تجربه است. به همین دلیل یک متخصص حرفه ای سئو فردی است که سابقه کار روی پروژه های متنوع مخصوصا پروژه هایی در زمینه کاری شما را داشته باشد.

مهارت های ارتباطی
به همان اندازه که تجربه در سئو اهمیت دارد، داشتن مهارت های ارتباطی ضروری است. یک متخصص براحتی میتواند چرایی و چگونگی بسیاری از استراتژی ها و تاکتیک های مورد نظر خود را توضیح داده و ضرورت آن را بیان کند.یک مشاور عالی سئو میتواند اعتماد شما را جلب کند تا همکاری طولانی مدتی داشته باشید.

اطلاعات بروز
مسیر سئو هرگز پایانی ندارد. یک متخصص سئو همیشه در حال یادگیری مهارتهای جدید و تحلیل و بررسی استراتژی‌های جدید بهینه سازی وب سایت هاست تا بتواند یک قدم جلوتر از رقبا باشد.

خلاقیت
هر پروژه سئو با توجه به میزان رقابت و رتبه شما در آن صنعت، می‌تواند چالش های جدید و متفاوتی به دنبال داشته باشد. به همین دلیل است که متخصص سئو حرفه ای در کنار تجربه پروژه های قبلی، از خلاقیت خود برای یافتن راه های جدید استفاده می کنند

مهارت مدیریت
یک متخصص عالی می تواند در کنار رابطه دوستانه با افراد گروه از جمله نیروهای تولید محتوا و فنی براحتی مسئولیت های واگذار شده به انها را در زمان مناسب برنامه ریزی و مدیریت می کند.

مشاوره سئو ترکیبی است از : تجربه، توانایی تحلیل و خلاقیت

خدمات مشاوره سئو رنک 1

بررسی وضعیت فعلی سایت و نقاط قوت و ضعف
ما وضعیت فعلی وب سایت شما را بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف آن را شناسایی می کنیم و بهترین توصیه ها برای اصلاح مسائل شناخته شده به شما ارائه می دهیم.

استراتژی و برنامه ریزی
در شروع هر پروژه سئو، ما اطلاعات کسب و کار شما، وب سایت موجود و اهداف شما را دریافت می کنیم. هرچه بیشتر در مورد وضعیت فعلی و هدف نهایی شما از بهینه سازی سایت بدانیم، استراتژی های سئو سایت را قوی تر شروع می کنیم.

تحلیل رقبا
یکی از بهترین راه ها برای آشنایی با شما و بازار کسب و کارتان بررسی و تحلیل رقبای شما است. ما با استفاده از کاربردی ترین ابزارهای سئو، وب‌سایت‌های رقیب شما را از نظر کلمات کلیدی، محتوا و عملکرد بررسی می کنیم و از اطلاعات بدست آمده برای بهینه سازی وب سایت شما استفاده می کنیم

تحقیق کلمات کلیدی
تحقیق کلید واژه یکی از مهم ترین فرآیند های سئو و تعیین کننده استراتژی محتوای وب سایت است.ما با در نظر گرفتن هدف شما، بهترین کلمات کلیدی که پتانسیل کسب رتبه دارد را با توجه به رتبه وب سایت شما در گوگل، میزان سختی و بررسی رقبا تعیین کرده و استراتژی های محتوایی برای پشتیبانی کلمه کلیدی در داخل سایت و برای لینک سازی ارائه می دهیم.

شناخت هدف کاربران سایت شما
ما بر این باوریم که وب سایت شما تنها در صورتی عملکرد خواهد داشت که متناسب با جمعیت هدف شما باشد. تعاملات ما همیشه بر درک این موضوع متمرکز است که به چه کسی خدمت می کنید، نقاط درد آنها چیست و چگونه به آنها کمک می کنید.

همین الان تماس بگیرید